Sytuacja epidemiologiczna c.d.

Szanowni Kokorowicze!W związku ze znacznym pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej na terenie naszego kraju przypominamy o konieczności przestrzegania zasad związanych z covid19 w naszym dojo. W związku z tym, że obszar całego kraju znalazł się w strefie żółtej droga do szkoły oraz poruszanie się po szkole odbywa się w maseczkach właściwie założonych na twarz. Maseczki zdejmujemy dopiero przy wejściu do dojo. Prosimy o zmianę obuwia na dole przy wejściu do szkoły. Przebieramy się w korytarzu stosując w miarę możliwości zasady dystansu społecznego. W dojo znajdują się podajniki płynu dezynfekującego, z których korzystamy przy wejściu i przy wyjściu z dojo. Zalecamy również umycie rąk specjalnym mydłem w łazience znajdującej się w dojo. Osoby mające jakiekolwiek objawy wskazujące na infekcję proszone są o pozostanie w domu! Osoby, które uległy zakażeniu covid19, miały kontakt z osobami chorymi, będące na kwarantannie są proszone o przekazanie tych informacji swojemu instruktorowi!Nie bagatelizujmy zagrożenia, dbajmy o siebie i innych.Jako instruktorzy chcemy, żebyście wyszli z naszych dojo zdrowsi, wzbogaceni o kolejną dawkę zdrowia i wiedzy o karate. OSU! Zespół UKS Kokoro

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.