Składki klubowe w grudniu i styczniu! Organizacja zajęć!

Składka grudniowa zostaje w normalnej wysokości.  Składka styczniowa wynosi 50% składki podstawowej danej osoby ( lub składki rodzinnej ) . Zniżka z uwagi na treningi, których nie będzie w grudniu oraz w okresie ferii zimowych!

Okres między świętami! 28 grudnia w czwartek zapraszamy ćwiczących we wszystkich grupach na wspólne zajęcia w dojo Grenady  w godzinach: 18.00 – grupa rodziców i dzieci oraz 19.00 – grupa zaawansowana!

W pozostałych grupach zajęć w okresie międzyświątecznym nie będzie!

Planujemy zorganizować w okresie ferii zajęcia w ramach Zimowej Akademii Karate w dojo Grenady we wtorek i czwartek 18.00 – grupa dzieci oraz rodziców i 19.00 – grupa zaawansowana.  Zajęcia podczas ferii są bezpłatne! OSU!

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.