Sierpniowa końcówka wakacji…

Zostało jeszcze kilka dni wakacji. Już w najbliższy weekend Wasi trenerzy wraz z dorosłymi karatekami będą się szkolić na letnim seminarium z Shihan Kuzminem. Mamy nadzieję, że naładowaliście akumulatory i z werwą ruszymy w naszych dojo. W tym roku zajęcia w ramach UKS Kokoro będą się odbywały w 2 miejscach: W Szkole Podstawowej nr 70 przy ul. Bruna 11 oraz w Szkole Podstawowej nr 386 przy ul. Grenady 16.
Sekcje Czumy oraz Brożka dalej będą prowadzone przez naszego sensei Darka Poniatowskiego ale już w ramach samodzielnego i zaprzyjaźnionego Klubu Sportowego HAYABUSA!

Więcej informacji już niebawem. Czekamy na informacje ze szkół w temacie terminów zajęć oraz ich rozpoczęcia.

Do zobaczenia , OSU!

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.