Odwołane zajęcia w dojo Grenady

Życie pisze nam niestety różne scenariusze a sytuacja ostatnich godzin jest dynamiczna. Z powodu strajku i braku nauczycieli do pilnowania zdających egzaminy zostaną przeprowadzone w dużej sali gimnastycznej oraz w naszym dojo. Tatami zostanie zdjęte już jutro i sala będzie przygotowana do egzaminu dlatego z bólem jesteśmy zmuszeni odwołać w tym tygodniu zajęcia. Zapraszamy starszaków na zajęcia w dojo klubu Tonbo sensei Madzi Kaczmarzyk w najbliższą środę 10 kwietnia o 19.00 – kata i 20.00 – normalne keiko.
SP 351, Olbrachta 48/56 oraz we wtorek do sensei Maćka: Szkoła przy ul. Tkaczy 27

18.00 – grupa dzieci i 19.00 – dorośli i niebieskie pasy niedorośli. 😉

🙁 Proszę przekazać kolegom oraz pozostałym rodzicom. Zespól UKS Kokoro.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Sorry, the comment form is closed at this time.