Treningi w czerwcu

Drodzy Kokorowicze od soboty 6 czerwca możecie już swobodnie korzystać z naszych zajęć bez konieczności zapisów. Zasady higieny związane z zagrożeniem wirusem covid19 obowiązuje nadal. Sprzęt treningowy jest na bieżąco dezynfekowany przez trenerów.

Zajęcia w dojo Bruna – 1 grupa we wtorki i czwartki 17.00

Zajęcia w dojo Grenady:

17.30 – grupa początkująca

18.45 – grupa średnio zaawansowana rodzice plus dzieci młodsze

20.00 – grupa średnio zaawansowana dorośli plus młodzież starsza

Do zobaczenia, OSU!

Prosimy o śledzenie naszego funpage na Facebook. Tam jesteśmy na bieżąco!!!

filmiki z ćwiczeniami

Drodzy Kokorowicze na grupie tajnej na Facebook dostępne są filmy szkoleniowe, które możecie potraktować jako świetny instruktaż podczas trwającej kwarantanny. Proszę o nieudostępnianie filmów dalej.

Aby zostać dołączonym do grupy proszę o kontakt z sensei Sławomirem Chomińskim przez messenger lub mailowo na slawomir.chominski@gmail.com , tel 502 273 744

Ćwiczcie mocno bo „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Brzmi jak brzmi ale działa….serio. OSU!

Zwolnienie z konieczności opłacania składek członkowskich.

Szanowni członkowie UKS Kokoro. W tej ciężkiej dla nas wszystkich sytuacji Władze Klubu podjęły decyzję o zwolnieniu wszystkich członków naszego klubu z konieczności opłacania składek członkowskich do czasu rozpoczęcia zajęć. Prosimy abyście dbali o siebie, słuchali zarządzeń władz. chcemy po opanowaniu sytuacji spotkać się w pełnym składzie. OSU!

Rajd po Kampinosie

W sobotę 16 listopada około godziny 9.00 planujemy krótki Rajd po Kampinosie. Należy dobrze przygotować się do marszu, komponując adekwatne do warunków pogodowych ubranie, dobre, wygodne buty, suchy prowiant oraz ciepłą herbatę w termosie. Spotkamy się w miejscowości Granica. Dojazd we własnym zakresie. Zapraszamy Was Drodzy Karatecy oraz Wasze Rodziny. Podobno odrobina świeżego rześkiego powietrza nawet dla Warszawianina nie jest szkodliwa.

😉 Zobaczymy. Trasa będzie miała około 15 kilometrów. Szczegółowe informacje już niebawem. OSU!

Korekta godzin zajęć w dojo Bruna 11

Drodzy Karatecy z dojo Bruna aby lepiej dostosować się do Waszych potrzeb zrobiliśmy korektę zajęć w dojo przy ul. Bruna 11:

Wtorek i czwartek

16.30 – grupa rodzinna początkująca

18.00 – grupa średnio zaawansowana

Do zobaczenia w dojo. OSU!

Zapisy!

Zapisy do sekcji Bruna i Grenady 16!
Tradycyjnie jak co roku od 25 już lat robimy zapisy do naszych grup karate shinkyokushin.

Sekcja: Grenady 16,
sensei Sławomir Chomiński
telefon: ( +48 ) 502 273 744

Sekcja : Bruna 11
sempai Barbara Łopacka
telefon: ( + 48 ) 665 652 480

Zgłoszenia wprosimy wysyłać sms pod właściwy dla danej sekcji numer telefonu. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, w przypadku grup szkolnych z Grenady klasę oraz numer szkoły.
W Przypadku grup zabieranych przez trenera ze świetlicy przypominamy o konieczności wypełnienia oraz pozostawienia w świetlicy zgody świetlicowej dostępnej na naszej stronie w zakładce do pobrania. 🙂

Zapraszamy! OSU!

Pierwsze zajęcia są bezpłatne…

Uwaga! Nowy regulamin opłat!

Drodzy Państwo!

W tym roku szkolnym nasz klub będzie musiał wymienić dużą część zużytego już sprzętu treningowego oraz zakupić dodatkowy sprzęt dla naszych najmłodszych zawodników. Co roku rosną też koszta wynajęcia sal.

Nie chcemy podnosić składki klubowej i likwidować zniżek rodzinnych dlatego od 1 września tego roku wprowadzamy nowy regulamin opłat, zgodnie z którym składka klubowa jest kwotą uśrednioną i nie zależy od liczby zajęć w danym miesiącu ani od obecności uczestnika na zajęciach! Niestety nie będziemy mogli już zmniejszać składek miesiące, w których zajęć będzie mniej. Liczymy na Państwa zrozumienie. 🙂

OSU!

Sierpniowa końcówka wakacji…

Zostało jeszcze kilka dni wakacji. Już w najbliższy weekend Wasi trenerzy wraz z dorosłymi karatekami będą się szkolić na letnim seminarium z Shihan Kuzminem. Mamy nadzieję, że naładowaliście akumulatory i z werwą ruszymy w naszych dojo. W tym roku zajęcia w ramach UKS Kokoro będą się odbywały w 2 miejscach: W Szkole Podstawowej nr 70 przy ul. Bruna 11 oraz w Szkole Podstawowej nr 386 przy ul. Grenady 16.
Sekcje Czumy oraz Brożka dalej będą prowadzone przez naszego sensei Darka Poniatowskiego ale już w ramach samodzielnego i zaprzyjaźnionego Klubu Sportowego HAYABUSA!

Więcej informacji już niebawem. Czekamy na informacje ze szkół w temacie terminów zajęć oraz ich rozpoczęcia.

Do zobaczenia , OSU!

Heros Cup 2019

W turnieju Heros Cup 2019 wystartowało 200 karateków z Polski w tym tylko 4 zawodników UKS KOKORO. Wyniki: Natalia Durska 1 miejsce sumo, Alicja Jabłońska 2 miejsce kumite senior, Kacper Jasiński 3 miejsce kumite i 2 miejsce sumo, Marek tym razem bez medalu ale z cennym doświadczeniem. Walki były rozgrywane systemem pucharowym. Gratulacje. Osu

Wakacyjne zajęcia w dojo Grenady

Zajęcia podczas wakacji w dojo Grenady 16 będą się odbywały dla karateków UKS KOKORO .

Grupa karate: wtorek i czwartek 19.00

Grupa kadra: wtorek i czwartek 20.00

Zapraszam, OSU!