Zapisy!

Zapisy do sekcji Bruna i Grenady 16!
Tradycyjnie jak co roku od 25 już lat robimy zapisy do naszych grup karate shinkyokushin.

Sekcja: Grenady 16,
sensei Sławomir Chomiński
telefon: ( +48 ) 502 273 744

Sekcja : Bruna 11
sempai Barbara Łopacka
telefon: ( + 48 ) 665 652 480

Zgłoszenia wprosimy wysyłać sms pod właściwy dla danej sekcji numer telefonu. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, w przypadku grup szkolnych z Grenady klasę oraz numer szkoły.
W Przypadku grup zabieranych przez trenera ze świetlicy przypominamy o konieczności wypełnienia oraz pozostawienia w świetlicy zgody świetlicowej dostępnej na naszej stronie w zakładce do pobrania. 🙂

Zapraszamy! OSU!

Pierwsze zajęcia są bezpłatne…

Uwaga! Nowy regulamin opłat!

Drodzy Państwo!

W tym roku szkolnym nasz klub będzie musiał wymienić dużą część zużytego już sprzętu treningowego oraz zakupić dodatkowy sprzęt dla naszych najmłodszych zawodników. Co roku rosną też koszta wynajęcia sal.

Nie chcemy podnosić składki klubowej i likwidować zniżek rodzinnych dlatego od 1 września tego roku wprowadzamy nowy regulamin opłat, zgodnie z którym składka klubowa jest kwotą uśrednioną i nie zależy od liczby zajęć w danym miesiącu ani od obecności uczestnika na zajęciach! Niestety nie będziemy mogli już zmniejszać składek miesiące, w których zajęć będzie mniej. Liczymy na Państwa zrozumienie. 🙂

OSU!

Sierpniowa końcówka wakacji…

Zostało jeszcze kilka dni wakacji. Już w najbliższy weekend Wasi trenerzy wraz z dorosłymi karatekami będą się szkolić na letnim seminarium z Shihan Kuzminem. Mamy nadzieję, że naładowaliście akumulatory i z werwą ruszymy w naszych dojo. W tym roku zajęcia w ramach UKS Kokoro będą się odbywały w 2 miejscach: W Szkole Podstawowej nr 70 przy ul. Bruna 11 oraz w Szkole Podstawowej nr 386 przy ul. Grenady 16.
Sekcje Czumy oraz Brożka dalej będą prowadzone przez naszego sensei Darka Poniatowskiego ale już w ramach samodzielnego i zaprzyjaźnionego Klubu Sportowego HAYABUSA!

Więcej informacji już niebawem. Czekamy na informacje ze szkół w temacie terminów zajęć oraz ich rozpoczęcia.

Do zobaczenia , OSU!

Heros Cup 2019

W turnieju Heros Cup 2019 wystartowało 200 karateków z Polski w tym tylko 4 zawodników UKS KOKORO. Wyniki: Natalia Durska 1 miejsce sumo, Alicja Jabłońska 2 miejsce kumite senior, Kacper Jasiński 3 miejsce kumite i 2 miejsce sumo, Marek tym razem bez medalu ale z cennym doświadczeniem. Walki były rozgrywane systemem pucharowym. Gratulacje. Osu

Wakacyjne zajęcia w dojo Grenady

Zajęcia podczas wakacji w dojo Grenady 16 będą się odbywały dla karateków UKS KOKORO .

Grupa karate: wtorek i czwartek 19.00

Grupa kadra: wtorek i czwartek 20.00

Zapraszam, OSU!

Zakończenie zajęć.

Zakończenie zajęć w dojo Grenady 13 czerwca dla grup 14.00 i 15.20 oraz 27 czerwca dla pozostałych grup. O terminach zakończenia zajęć w dojo Bruna i Brożka oraz na Czumy poinformują trenerzy.

Pokaz w dojo Grenady 16

Pokaz w Szkole nr 386 przy ul. Grenady 16 już w sobotę 18 maja podczas pikniku rodzinnego. Piknik rodzinny w godzinach 10.00 – 13.00. Bierzemy udział w pokazie karate. Liczę wszystkich; młodszych i starszych, dzieci i rodziców, wszystkich naszych sempajki, sensejki i sempajów oraz sensejów. Godzinę zbiórki podam niebawem.

🙂 OSU!

Majowe keiko z sensei Tomaszem Basiakiem

Drodzy karatecy! w maju keiko z sensei Tomkiem Basiakiem odbędzie się na Grenady 16 w drugi czwartek miesiąca czyli 16 maja o 20.30! Za zmianę przepraszamy, OSU!

Rozkład jazdy na majówkę.

We wtorek 30 kwietnia wszystkie grupy w dojo Grenady odbywają się normalnie…no może poza zmianą miejsca treningowego: antresola nad dużą salą gimnastyczną. Ponownie spotykamy się już we wtorek 7 maja.

Odpoczywajcie bo czeka nas dużo pracy, w tym przygotowanie do pokazu 18 maja w Szkole 386 przy ul. Grenady 16.

Zarezerwujcie, proszę w tym dniu czas dla klubu.

Dokładne informacje po weekendzie majowym. OSU!

Okres wielkanocny w UKS Kokoro

Drodzy Karatecy! Dojo Grenady 16: w czwartek 18 kwietnia oraz we wtorek 23 kwietnia zajęć grup dzieci na 14.00 i 15.20 nie będzie z uwagi na to, że na dyżury zgłosiło się bardzo mało dzieci. Zapraszamy w tych terminach na godzinę 18.00 – grupa rodziców i dzieci oraz na 19.15 – grupa dorosłych.

Pozostałe sekcje naszego klubu odpoczywają.
Życzymy Wam drodzy Karatecy oraz Waszym rodzinom Zdrowych i Wspaniałych Świąt Wielkiej Nocy. OSU!