Ruszamy po feriach

Szanowni Kokorowicze! Już we wtorek 19 stycznia zobaczymy się z naszymi zawodnikami podczas naszych zajęć karate kyokushin.

Nie możemy się doczekać. OSU!

Nowy rozkład jazdy:

WOLA: Szkoła Podstawowa nr 386 przy ul. Grenady 16Wtorek i Czwartek:

15.15 – 16.00 – grupy klas 0, 1- grupa początkująca

16.20 – 17.20 – grupa 2 ,3 – grupa średnio zaawansowana dzieci

17.45– 18.45– grupa rodzinna średnio zaawansowana

19.00 – 20.15 – grupa rodzice średnio zaawansowana

MOKOTÓW: Szkoła Podstawowa nr 70 przy ul. Bruna 11

Wtorek, czwartek

16.30 – 17.30 – grupa rodzinna początkująca

18.00 – 19.00 – grupa średnio zaawansowana

Do zobaczenia w dojo. OSU!

Informacje bieżące

Kochani Kokorowicze,

W przyszłym tygodniu wygląda na to, że pracujemy normalnie w naszych Dojo przy ul. Grenady i Bruna. Sytuacja niestety jest jak widzicie dość dynamiczna, więc będziemy Was informować na bieżąco. Dbajcie o siebie! OSU!

Sytuacja epidemiologiczna c.d.

Szanowni Kokorowicze!W związku ze znacznym pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej na terenie naszego kraju przypominamy o konieczności przestrzegania zasad związanych z covid19 w naszym dojo. W związku z tym, że obszar całego kraju znalazł się w strefie żółtej droga do szkoły oraz poruszanie się po szkole odbywa się w maseczkach właściwie założonych na twarz. Maseczki zdejmujemy dopiero przy wejściu do dojo. Prosimy o zmianę obuwia na dole przy wejściu do szkoły. Przebieramy się w korytarzu stosując w miarę możliwości zasady dystansu społecznego. W dojo znajdują się podajniki płynu dezynfekującego, z których korzystamy przy wejściu i przy wyjściu z dojo. Zalecamy również umycie rąk specjalnym mydłem w łazience znajdującej się w dojo. Osoby mające jakiekolwiek objawy wskazujące na infekcję proszone są o pozostanie w domu! Osoby, które uległy zakażeniu covid19, miały kontakt z osobami chorymi, będące na kwarantannie są proszone o przekazanie tych informacji swojemu instruktorowi!Nie bagatelizujmy zagrożenia, dbajmy o siebie i innych.Jako instruktorzy chcemy, żebyście wyszli z naszych dojo zdrowsi, wzbogaceni o kolejną dawkę zdrowia i wiedzy o karate. OSU! Zespół UKS Kokoro

Zmiana godzin zajęć grupy 0,1 Grenady 16

Szanowni Państwo z uwagi na zmianę godzin podwieczorku klas 0 zmuszeni byliśmy zmienić godziny zajęć grupy klas 0,1 grupy świetlicowej w dojo Grenady 16 na wtorek i czwartek 15.15. Automatycznie grupa świetlicowa średnio zaawansowana rozpoczyna zajęcia o godzinie 16.20. Za utrudnienia przepraszamy!

Zajęcia Dojo Grenady i Bruna

WOLA: 

Szkoła Podstawowa nr 386 przy ul. Grenady 16

Wtorek i Czwartek:

15.15 – 16.00 – grupy klas 0, 1- grupa początkująca

16.20 – 17.20 – grupa 2 ,3 – grupa średnio zaawansowana dzieci 

17.30 – 18.30 – grupa rodzinna średnio zaawansowana 1

18.45 – 19.45 – grupa rodzice średnio zaawansowana 2

20.00 – 21.15 – grupa zaawansowana ( instruktorzy, kadra )

MOKOTÓW:

Szkoła Podstawowa nr 70 przy ul. Bruna 11

Wtorek, czwartek

Czekamy na zielone światło ze Szkoły

Zapraszamy!

Nowy Regulamin

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wprowadzamy nowy regulamin zajęć.

Składki

Kochani! Z uwagi na fakt, że nieznany jest dalszy przebieg sytuacji covidowej proszę póki co wstrzymajcie się z opłaceniem składek. Ruszymy, zobaczymy w którym kierunku rozwinie się sytuacja i wrócimy do tematu. 🙂 Osu.

Grupa Kadra Senior

Już we wtorek 8 września rusza grupa przeznaczona dla posiadaczy starszych stopni kyu oraz dan w naszym dojo przy ul. Grenady 16. Zajęcia tej grupy planujemy we wtorki i czwartki o godzinie 20.00.

Zapraszam serdecznie do powrotu naszych wszystkich seniorów, którzy przerwali swoją przygodę z karate a chcą wrócić do tego co sprawiało im kiedyś dużo radości. Trening będzie przekrojowy ale z dużym naciskiem na kumite oraz bardziej zaawansowane kata.

Dziewczyny i chłopaki zapraszam. Bedzie się działo. OSU!

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną w tym roku prosimy o jak najszybsze zgłoszenia do grup zarówno osób ćwiczących wcześniej jak i osób chcących rozpocząć w naszym klubie swoją przygodę z karate. Zapisy smsowe do grup, z podaniem imienia i nazwiska osoby ćwiczącej, szkoły, grupy oraz wszelkie informacje dotyczące: dojo Bruna 11 u senpai Basi Łopackiej. tel. 665 652 480 dojo Grenady 16 u sensei Sławka Chomińskiego. tel. 502 273 744

Sytuacja w dojo Grenady

Szanowni Karatecy. Wygląda na to, że w dojo Grenady z uwagi na sytuację epidemiologiczną niestety nie uda się do odwołania prowadzić zajęć dla dzieci w czasie trwania zajęć szkolnych i świetlicowych. Planowane terminy zajęć na Grenady wtorki i czwartki:

17.15 – 1 grupa rodzinna

18.30 – grupa średnio zaawansowana rodzinną

20.00 – grupa zaawansowana

Startujemy we wtorek 8 września.

Uwaga!!!W tym tygodniu startujemy z zapisami do grup rodzinnych w dojo Grenady 16. Zapisy sms owe pod numer telefonu 502 273 744 z imieniem, nazwiskiem uczestnika oraz szkołą i grupą godzinową zajęć,na które chce uczęszczać. Osu